logo

Adwokat dr Andrzej Paduch autor wielu publikacji w prasie prawniczej,

z których część przytaczana jest zarówno przez orzecznictwo sądów.

 

Pomoc prawna On-line

 • Prawo karne
  Prawo karne

  Udział w postępowaniu karnym stanowi niewątpliwie przykre doświadczenie, niezależnie od tego, czy występujemy po stronie pokrzywdzonego, czy też oskarżonego. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który pomoże przejść trudną drogę procedury karnej. 

 • Prawo spadkowe
  Prawo spadkowe

  Samodzielne prowadzenie spraw spadkowych – zwłaszcza w krótkim czasie po odejściu osoby bliskiej – może być trudne. W ramach kancelarii uzyskasz pomoc w takich sprawach, jak stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku czy zapłata zachowku.

 • Odszkodowania i umowy
  Odszkodowania i umowy

  Umowy stanowią jedną z najczęściej spotykanych w obrocie czynności prawnych, stąd też niezwykle często dochodzi na ich tle do sporów sądowych. Wiele sporów powstaje również w związku z koniecznością zapłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Adwokat Andrzej Paduch oferuje skuteczną, profesjonalną i kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

 

 

Doświadczenie w branży prawniczej oraz rozległa wiedza gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Kancelaria działa na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego.Wszelkie pytania proszę kierować na adres email kancelarii lub kontaktować się pod poniższymi numerami telefonu:Wszelkie pytania proszę kierować na adres email kancelarii lub kontaktować się pod poniższymi numerami telefonu:
Zapewniając sprawną i szybką obsługę Klientów jesienią 2014 r. wspólnie z Kancelarią Radców Prawnych Jurysta s.c. w Gorzowie Wielkopolskim zawarte zostało porozumienie o współpracy. Podwyższa to standard udzielanej pomocy prawnej, gwarantując w szczególności najpełniejsze z możliwych zabezpieczenie interesów Klientów obu kancelarii.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres email kancelarii lub kontaktować się pod poniższymi numerami telefonu:

 

kancelaria@andrzejpaduch.pl
+48 668 180 871
Kancelaria świadczy profesjonalne usługi w sposób b. uczciwy. Serdecznie polecam.

- Rafał T.

Cenię sobie współprace z panem Paduchem nie tylko za stosunek do klientów. Nawet po wielu godzinach pracy pan mecenas jest zawsze uśmiechnięty i skupiony. 

- Robert W.