logo
  • Prawo karne

    Udział w postępowaniu karnym stanowi niewątpliwie przykre doświadczenie, niezależnie od tego, czy występujemy po stronie pokrzywdzonego, czy też oskarżonego. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który pomoże przejść trudną drogę procedury karnej. 

    Sprawdź zakres usług
  • Prawo spadkowe

    Samodzielne prowadzenie spraw spadkowych – zwłaszcza w krótkim czasie po odejściu osoby bliskiej – może być trudne. W ramach kancelarii uzyskasz pomoc w takich sprawach, jak stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku czy zapłata zachowku.

    Sprawdź zakres usług
  • Odszkodowania i umowy

    Umowy stanowią jedną z najczęściej spotykanych w obrocie czynności prawnych, stąd też niezwykle często dochodzi na ich tle do sporów sądowych. Wiele sporów powstaje również w związku z koniecznością zapłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

    Sprawdź zakres usług

Adwokat Andrzej Paduch oferuje skuteczną, profesjonalną i kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

 

 

Doświadczenie w branży prawniczej oraz rozległa wiedza gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Kancelaria działa na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego. Wszelkie pytania proszę kierować na adres email kancelarii lub kontaktować się pod poniższym numerem telefonu.
Zapewniając sprawną i szybką obsługę Klientów jesienią 2014 r. wspólnie z Kancelarią Radców Prawnych Jurysta s.c. w Gorzowie Wielkopolskim zawarte zostało porozumienie o współpracy. Podwyższa to standard udzielanej pomocy prawnej, gwarantując w szczególności najpełniejsze z możliwych zabezpieczenie interesów Klientów obu kancelarii. 

kancelaria@andrzejpaduch.pl
+48 668 180 871
Podziwiam porządek pana mecenasa w papierach. Wszystko jest poukładane i zanotowane, dzięki czemu o niczym nie zapomni.

- Zenon J.

Kancelaria świadczy profesjonalne usługi w sposób b. uczciwy. Serdecznie polecam.

- Rafał T.