logo
 • Prawo karne

  Udział w postępowaniu karnym stanowi niewątpliwie przykre doświadczenie, niezależnie od tego, czy występujemy po stronie pokrzywdzonego, czy też oskarżonego. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który pomoże przejść trudną drogę procedury karnej. 

  Sprawdź zakres usług
 • Prawo spadkowe

  Samodzielne prowadzenie spraw spadkowych – zwłaszcza w krótkim czasie po odejściu osoby bliskiej – może być trudne. W ramach kancelarii uzyskasz pomoc w takich sprawach, jak stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku czy zapłata zachowku.

  Sprawdź zakres usług
 • Odszkodowania i umowy

  Umowy stanowią jedną z najczęściej spotykanych w obrocie czynności prawnych, stąd też niezwykle często dochodzi na ich tle do sporów sądowych. Wiele sporów powstaje również w związku z koniecznością zapłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

  Sprawdź zakres usług

Adwokat Andrzej Paduch oferuje skuteczną, profesjonalną i kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

 

 

Doświadczenie w branży prawniczej oraz rozległa wiedza gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Kancelaria działa na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego. Wszelkie pytania proszę kierować na adres email kancelarii lub kontaktować się pod poniższym numerem telefonu.
Zapewniając sprawną i szybką obsługę Klientów jesienią 2014 r. wspólnie z Kancelarią Radców Prawnych Jurysta s.c. w Gorzowie Wielkopolskim zawarte zostało porozumienie o współpracy. Podwyższa to standard udzielanej pomocy prawnej, gwarantując w szczególności najpełniejsze z możliwych zabezpieczenie interesów Klientów obu kancelarii. 

kancelaria@andrzejpaduch.pl
+48 668 180 871
Kancelaria świadczy profesjonalne usługi w sposób b. uczciwy. Serdecznie polecam.

- Rafał T.

Ogromną zaletą pana mecenasa Paducha jest to, że angażuje się w sprawę na 100%. Dla mnie na przykład bardzo ważny jest szybki kontakt o każdej porze, a do niego można dzwonić do późnych godzin wieczornych – zawsze odbierze. Szybko też odpisuje na maile. Jest cierpliwy i wyrozumiały.

- Marta A.