logo

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza. W wiadomości zwrotnej określę wysokość mojego wynagrodzenia, a po jego otrzymaniu - udzielę wyczerpującej odpowiedzi. Zasady są proste:

1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem i zadaj pytanie. Jeżeli posiadasz dokumenty związane ze sprawą, możesz załączyć je w formie skanu - to nie jest jednak konieczne.

2. Odpowiedź już w 24 godziny

W ciągu kolejnego dnia roboczego zapoznam się z Twoim problemem i, w razie potrzeby, zadam dodatkowe pytania. 

3. Koszty porady

W odpowiedzi zwrotnej uzyskasz także informację o cenie porady internetowej. W przypadku, w którym dla odpowiedzi na Twoje pytanie niezbędne będzie spotkanie w siedzibie kancelarii (niekiedy stopień komplikacji sprawy powoduje, że jest to konieczne), zostaniesz o tym poinformowany. Oszacuję również koszt takiej porady lub - jeżeli będzie to możliwe - poprowadzenia całej sprawy w danej instancji. Wskażę również możliwe terminy spotkania.  

Ogromną zaletą pana mecenasa Paducha jest to, że angażuje się w sprawę na 100%. Dla mnie na przykład bardzo ważny jest szybki kontakt o każdej porze, a do niego można dzwonić do późnych godzin wieczornych – zawsze odbierze. Szybko też odpisuje na maile. Jest cierpliwy i wyrozumiały.

- Marta A.

Szybki w działaniu, punktualny, solidny i skuteczny – wysokiej klasy profesjonalista! 

- Urszula Z.